ՀՀ էկոնոմիկայի նախարար Գևորգ Պապոյանը փետրվարի 16-ին Արմավիրի մարզում հանդիպել է բնակիչների հետ
ՀՀ էկոնոմիկայի նախարար Գևորգ Պապոյանը փետրվարի 16-ին Արմավիրի մարզպետ Վահրամ Խաչատրյանի հետ մարզպետի աշխատակազմում հանդիպել է մարզի բնակիչներին։
Հանդիպման ընթացքում նախարարը պատասխանել է մասնակիցների հարցերին, լսել նրանց առաջարկներն ու դիտարկումները և ներկայացրել անհրաժեշտ պարզաբանումներ։ Բարձրացված մի շարք հարցերի վերաբերյալ պայմանավորվածություն է ձեռք բերվել ապահովել դրանց հետագա ընթացքը նախարարությունում։ Մասնակիցների տվյալները գրանցվել են՝ հետադարձ կապ ապահովելու և քննարկումների արդյունքների վերաբերյալ տեղեկատվություն տրամադրելու նպատակով։
Հանդիպմանը մասնակցել են «Գյուղատնտեսական ծառայությունների կենտրոն» ՊՈԱԿ-ի տնօրեն Գառնիկ Հովհաննիսյանը, ինչպես նաև համայնքների ղեկավարներ և ավագանու անդամներ։

RA Minister of Economy Gevorg Papoyan Meets with Residents of Armavir Region
On February 16, the RA Minister of Economy, Gevorg Papoyan, together with the Governor of Armavir Region, Vahram Khachatryan, met with residents of the region at the Governor’s Office.
During the meeting, the Minister addressed participants’ questions, listened to their proposals and observations, and provided the necessary clarifications. With regard to a number of issues raised, agreements were reached to ensure their further follow-up at the Ministry. Participants’ contact details were recorded to provide feedback and to inform them about the outcomes of the discussions.
The meeting was also attended by the Director of the “Agricultural Services Center” SNCO, Garnik Hovhannisyan, as well as community leaders and members of local councils.