Հունվարի 30-ին ՀՀ էկոնոմիկայի նախարար Գևորգ Պապոյանի մոտ տեղի է ունեցել քաղաքացիների ընդունելություն
Հունվարի 30-ին ՀՀ էկոնոմիկայի նախարար Գևորգ Պապոյանի մոտ տեղի է ունեցել քաղաքացիների ընդունելություն, որին մասնակցել է Երևանից և մարզերից 40 քաղաքացի։
Քննարկվել են գինեգործության, զբոսաշրջության, շինարարության ոլորտների, գյուղատնտեսության, փոքր և միջին ձեռներեցության, պետական աջակցության ծրագրերի, ինչպես նաև մի շարք այլ թեմաների առնչվող հարցեր։
Նախարարը լսել է հնչեցված խնդիրներն ու առաջարկները և տվել հանձնարարականներ նախարարության ստորաբաժանումներին՝ նախարարության իրավասության շրջանակներում դրանց հնարավոր լուծումներ տալու վերաբերյալ։

Министр экономики РА Геворг Папоян 30-го января провел приём граждан
Министр экономики Республики Армения Геворг Папоян 30-го января провел приём граждан, в котором приняли участие 40 граждан из Еревана и областей страны.
В ходе встречи были обсуждены вопросы, касающиеся сфер виноделия, туризма, строительства, сельского хозяйства, малого и среднего предпринимательства, государственных программ поддержки, а также ряда других тем.
Министр выслушал озвученные проблемы и предложения и дал поручения соответствующим подразделениям министерства по проработке возможных решений в рамках компетенции ведомства.