ՏԵՂԵԿԱՏՎՈՒԹՅՈՒՆ ՔԱՂԱՔԱՑԻԱԿԱՆ ԾԱՌԱՅՈՒԹՅԱՆ ԹԱՓՈՒՐ ՊԱՇՏՈՆ ԶԲԱՂԵՑՆԵԼՈՒ ՀԱՄԱՐ ԱՆՑԿԱՑՎԱԾ ՄՐՑՈՒՅԹԻ ՄԱՍՆԱԿԻՑՆԵՐԻ ՄԱՍԻՆ

 

Գործարար և ներդրումային միջավայրի բարելավման վարչության գործարար միջավայրի բարելավման բաժնի պետի (ծածկագիր՝ 23-32.9-Ղ4-2) թափուր պաշտոնն զբաղեցնելու համար անցկացված արտաքին մրցույթի թեստավորման փուլ հաղթահարած քաղաքացիների ցանկ

 

Հանրային ներդրումների քաղաքականության վարչության պետի (ծածկագիր՝ 23-32.13-Ղ3-1) թափուր պաշտոն զբաղեցնելու անցկացված արտաքին մրցույթի թեստավորման փուլ հաղթահարած քաղաքացիների ցանկ

 

Գյուղատնտեսական ծրագրերի մշակման, ռեսուրսների օգտագործման և կոոպերացիայի զարգացման վարչության գյուղատնտեսական ռեսուրսների օգտագործման բաժնի գլխավոր մասնագետի (ծածկագիր` 23-32.4-Մ2-6) թափուր պաշտոն զբաղեցնելու համար անցկացված արտաքին մրցույթի թեստավորման փուլ հաղթահարած քաղաքացիների ցանկ

 

Անձնակազմի կառավարման վարչության ավագ մասնագետի (ծածկագիր` 23-33.4-Մ4-2) թափուր պաշտոն զբաղեցնելու համար անցկացված արտաքին մրցույթի թեստավորման փուլ հաղթահարած քաղաքացիների ցանկ

 

Գյուղատնտեսական ծրագրերի մշակման, ռեսուրսների օգտագործման և կոոպերացիայի զարգացման վարչության գյուղատնտեսական ռեսուրսների օգտագործման բաժնի գլխավոր մասնագետի (ծածկագիր` 23-32.4-Մ2-4) քաղաքացիական ծառայության թափուր պաշտոն զբաղեցնելու համար անցկացված արտաքին մրցույթի թեստավորման փուլ հաղթահարած քաղաքացիների ցանկ

 

Սննդամթերքի անվտանգության վարչության անասնաբուժության բաժնի գլխավոր անասնաբույժի (ծածկագիր՝ 23-32.2-Մ2-1) թափուր պաշտոն զբաղեցնելու համար անցկացված ներքին մրցույթի թեստավորման փուլը հաղթահարած քաղաքացիների ցանկ

 

Անձնակազմի կառավարման վարչության գլխավոր մասնագետի (ծածկագիր՝ 23-33․4-Մ2-4) թափուր պաշտոն զբաղեցնելու համար անցկացված ներքին մրցույթի թեստավորման փուլը հաղթահարած քաղաքացիների ցանկ

 

Ֆինանսական և հաշվապահական հաշվառման վարչության ֆինանսական և բյուջետային ծրագրերի բաժնի ավագ տնտեսագետի (ծածկագիր՝ 23-33.2-Մ4-1) թափուր պաշտոն զբաղեցնելու համար անցկացված ներքին մրցույթի թեստավորման փուլը հաղթահարած քաղաքացիների ցանկ

 

Իրավաբանական վարչության օրենսդրության վերլուծության և դատական ներկայացուցչության բաժնի գլխավոր իրավաբանի (ծածկագիր՝ 23-33.1-Մ2-4) թափուր պաշտոն զբաղեցնելու համար անցկացված արտաքին մրցույթի թեստավորման փուլ հաղթահարած քաղաքացիների ցանկ

 

Գյուղատնտեսական ծրագրերի մշակման, ռեսուրսների օգտագործման և կոոպերացիայի զարգացման վարչության գյուղատնտեսության ծրագրավորման և կոոպերացիայի զարգացման բաժնի գլխավոր մասնագետի (ծածկագիր՝ 23-32.4-Մ2-1) թափուր պաշտոն զբաղեցնելու համար անցկացված արտաքին մրցույթի թեստավորման փուլ հաղթահարած քաղաքացիների ցանկ

 

Որակի ենթակառուցվածքների զարգացման վարչության ավագ մասնագետի (ծածկագիր՝ 23-32.8-Մ4-1) թափուր պաշտոն զբաղեցնելու համար անցկացված արտաքին մրցույթի թեստավորման փուլ հաղթահարած քաղաքացիների ցանկ

 

Ձեռներեցության զարգացման վարչության ավագ մասնագետի (ծածկագիր` 23-32.12-Մ4-2) թափուր պաշտոն զբաղեցնելու համար անցկացված արտաքին մրցույթի թեստավորման փուլ հաղթահարած քաղաքացիների ցանկ

 

Ֆինանսական և հաշվապահական հաշվառման վարչության հաշվապահական հաշվառման և հաշվետվությունների բաժնի ավագ հաշվապահի (ծածկագիր՝ 23-33.2-Մ2-3) թափուր պաշտոն զբաղեցնելու համար անցկացված արտաքին մրցույթի թեստավորման փուլ հաղթահարած քաղաքացիների ցանկ

 

Պարենային անվտանգության և ագրովերամշակման զարգացման վարչության գլխավոր մասնագետի (ծածկագիր՝ 23-32.3-Մ2-2) թափուր պաշտոն զբաղեցնելու համար անցկացված արտաքին մրցույթի թեստավորման փուլ հաղթահարած քաղաքացիների ցանկ

 

Գործարար և ներդրումային միջավայրի բարելավման վարչության ներդրումային քաղաքականության բաժնի ավագ մասնագետի (ծածկագիր՝ 23-32.9-Մ4-3) թափուր պաշտոն զբաղեցնելու համար անցկացված արտաքին մրցույթի թեստավորման փուլ հաղթահարած քաղաքացիների ցանկ

 

Գյուղատնտեսական ծրագրերի մշակման, ռեսուրսների օգտագործման և կոոպերացիայի զարգացման վարչության գյուղատնտեսական ռեսուրսների օգտագործման բաժնի գլխավոր մասնագետի (ծածկագիր՝ 23-32.4-Մ2-6) թափուր պաշտոն զբաղեցնելու համար անցկացված արտաքին մրցույթի թեստավորման փուլ հաղթահարած քաղաքացիների ցանկ

 

Գյուղատնտեսական ծրագրերի մշակման, ռեսուրսների օգտագործման և կոոպերացիայի զարգացման վարչության գյուղատնտեսական ռեսուրսների օգտագործման բաժնի գլխավոր մասնագետի (ծածկագիր՝ 23-32․4-Մ2-4) թափուր պաշտոն զբաղեցնելու համար անցկացված արտաքին մրցույթի թեստավորման փուլ հաղթահարած քաղաքացիների ցանկ

 

Գյուղատնտեսական խորհրդատվության, նորարարությունների և մոնիթորինգի վարչության գլխավոր խորհրդատուի (ծածկագիր` 23-32.5-Մ2-3) թափուր պաշտոն զբաղեցնելու համար անցկացված արտաքին մրցույթի թեստավորման փուլ հաղթահարած քաղաքացիների ցանկ

 

Գործարար և ներդրումային միջավայրի բարելավման վարչության պետի (ծածկագիր՝ 23-32.9-Ղ3-1) թափուր պաշտոնը զբաղեցնելու համար անցկացված արտաքին մրցույթի թեստավորման փուլ հաղթահարած քաղաքացիների ցանկ

 

Որակի ենթակառուցվածքների զարգացման վարչության ավագ մասնագետի (ծածկագիր՝ 23-32.8-Մ4-1) թափուր պաշտոնն զբաղեցնելու համար անցկացված արտաքին մրցույթի թեստավորման փուլը հաղթահարած քաղաքացիների ցանկ

 

Գյուղատնտեսության ծրագրերի իրականացման վարչության գլխավոր մասնագետի (ծածկագիր՝ 23-32.6-Մ2-4) թափուր պաշտոն զբաղեցնելու համար անցկացված արտաքին մրցույթի թեստավորման փուլը հաղթահարած քաղաքացիների ցանկ

 

Գյուղատնտեսության ծրագրերի իրականացման վարչության գլխավոր մասնագետի (ծածկագիր՝ 23-32.6-Մ2-1) թափուր պաշտոն զբաղեցնելու համար անցկացված արտաքին մրցույթի թեստավորման փուլը հաղթահարած քաղաքացիների ցանկ

 

Ձեռներեցության զարգացման վարչության ավագ մասնագետի (ծածկագիր՝ 23-32․12-Մ4-2) թափուր պաշտոն զբաղեցնելու համար անցկացված արտաքին մրցույթի թեստավորման փուլը հաղթահարած քաղաքացիների ցանկ

 

Հանրային ներդրումների քաղաքականության վարչության ավագ մասնագետի (ծածկագիր՝ 23-32․13-Մ4-3) թափուր պաշտոն զբաղեցնելու համար անցկացված արտաքին մրցույթի թեստավորման փուլը հաղթահարած քաղաքացիների ցանկ

 

Հանրային ներդրումների քաղաքականության վարչության գլխավոր մասնագետի (ծածկագիր՝ 23-32․13-Մ2-5) թափուր պաշտոն զբաղեցնելու համար անցկացված արտաքին մրցույթի  թեստավորման փուլը հաղթահարած քաղաքացիների ցանկ

 

Գործարար և ներդրումային միջավայրի բարելավման վարչության ներդրումային քաղաքականության բաժնի ավագ մասնագետի (ծածկագիր` 23-32.9-Մ4-3) քաղաքացիական ծառայության թափուր պաշտոն զբաղեցնելու համար անցկացված արտաքին մրցույթի  թեստավորման փուլը հաղթահարած քաղաքացիների ցանկ

 

Գործարար և ներդրումային միջավայրի բարելավման վարչության գործարար միջավայրի բարելավման բաժնի գլխավոր մասնագետի (ծածկագիր՝ 23-32.9-Մ2-2) թափուր պաշտոն զբաղեցնելու համար անցկացված արտաքին մրցույթի թեստավորման փուլը հաղթահարած քաղաքացիների ցանկ

 

Գյուղատնտեսական ծրագրերի մշակման, ռեսուրսների օգտագործման և կոոպերացիայի զարգացման վարչության ագրոպարենային ոլորտի փաստաթղթերի ուսումնասիրման և տեղեկատվության ամփոփման բաժնի ավագ մասնագետի (ծածկագիր՝ 23-32․4-Մ4-3) թափուր պաշտոն զբաղեցնելու համար անցկացված արտաքին մրցույթի թեստավորման փուլը հաղթահարած քաղաքացիների ցանկ

 

Գյուղատնտեսական ծրագրերի մշակման, ռեսուրսների օգտագործման և կոոպերացիայի զարգացման վարչության գյուղատնտեսական ռեսուրսների օգտագործման բաժնի գլխավոր մասնագետի (ծածկագիր՝ 23-32․4-Մ2-6) թափուր պաշտոն զբաղեցնելու համար անցկացված արտաքին մրցույթի թեստավորման փուլը հաղթահարած քաղաքացիների ցանկ

 

Սննդամթերքի անվտանգության վարչության անասնաբուժության բաժնի պետի (ծածկագիր՝ 23-32.2-Ղ4-1) թափուր պաշտոն զբաղեցնելու համար անցկացված ներքին մրցույթի թեստավորման փուլը հաղթահարած քաղաքացիների ցանկ

 

Քարտուղարության ընդհանուր փաստաթղթաշրջանառության բաժնի ավագ մասնագետի (ծածկագիր՝ 23-33.6-Մ4-2) թափուր պաշտոն զբաղեցնելու համար անցկացված ներքին մրցույթի թեստավորման փուլը հաղթահարած քաղաքացիների ցանկ

 

Իրավաբանական վարչության պետի (ծածկագիր՝ 23-33․1-Ղ3-1) թափուր պաշտոն զբաղեցնելու համար անցկացված արտաքին մրցույթի թեստավորման փուլը հաղթահարած քաղաքացիների ցանկ

 

Անձնակազմի կառավարման վարչության բարեվարքության հարցերով կազմակերպչի (ծածկագիր՝ 23-33.4-Մ2-1) թափուր պաշտոն զբաղեցնելու համար անցկացված արտաքին մրցույթի թեստավորման փուլը հաղթահարած քաղաքացիների ցանկ

 

Ֆինանսական և հաշվապահական հաշվառման վարչության հաշվապահական հաշվառման և հաշվետվությունների բաժնի պետ-գլխավոր հաշվապահի (ծածկագիր՝ 23-33.2-Ղ4-2) թափուր պաշտոն զբաղեցնելու համար անցկացված արտաքին մրցույթի թեստավորման փուլը հաղթահարած քաղաքացիների ցանկ

 

Գյուղատնտեսական ծրագրերի մշակման, ռեսուրսների օգտագործման և կոոպերացիայի զարգացման վարչության ագրոպարենային ոլորտի փաստաթղթերի ուսումնասիրման և տեղեկատվության ամփոփման բաժնի գլխավոր մասնագետի (ծածկագիր՝ 23-32.4-Մ2-7) թափուր պաշտոն զբաղեցնելու համար անցկացված արտաքին մրցույթի թեստավորման փուլը հաղթահարած քաղաքացիների ցանկ

 

Գյուղատնտեսական ծրագրերի մշակման, ռեսուրսների օգտագործման և կոոպերացիայի զարգացման վարչության ագրոպարենային ոլորտի փաստաթղթերի ուսումնասիրման և տեղեկատվության ամփոփման բաժնի ավագ մասնագետի (ծածկագիր՝ 23-32.4-Մ4-3) թափուր պաշտոն զբաղեցնելու համար անցկացված արտաքին մրցույթի թեստավորման փուլը հաղթահարած քաղաքացիների ցանկ

 

Սննդամթերքի անվտանգության վարչության բուսասանիտարիայի բաժնի պետի (ծածկագիր՝ 23-32․2-Ղ4-2) թափուր պաշտոն զբաղեցնելու համար անցկացված արտաքին մրցույթի թեստավորման փուլը հաղթահարած քաղաքացիների ցանկ

 

Գյուղատնտեսական ծրագրերի մշակման, ռեսուրսների օգտագործման և կոոպերացիայի զարգացման վարչության գյուղատնտեսական ռեսուրսների օգտագործման բաժնի գլխավոր մասնագետի (ծածկագիր՝ 23-32.4-Մ2-6) թափուր պաշտոն զբաղեցնելու համար անցկացված արտաքին մրցույթի թեստավորման փուլը հաղթահարած քաղաքացիների ցանկ

 

Գյուղատնտեսական ծրագրերի մշակման, ռեսուրսների օգտագործման և կոոպերացիայի զարգացման վարչության գյուղատնտեսական ռեսուրսների օգտագործման բաժնի գլխավոր մասնագետի (ծածկագիր՝ 23-32.4-Մ2-4) թափուր պաշտոն զբաղեցնելու համար անցկացված արտաքին մրցույթի թեստավորման փուլը հաղթահարած քաղաքացիների ցանկ

 

Գյուղատնտեսական ծրագրերի մշակման, ռեսուրսների օգտագործման և կոոպերացիայի զարգացման վարչության գյուղատնտեսական ռեսուրսների օգտագործման բաժնի գլխավոր մասնագետի (ծածկագիր՝ 23-32.4-Մ2-5) թափուր պաշտոն զբաղեցնելու համար անցկացված ներքին մրցույթի թեստավորման փուլը հաղթահարած քաղաքացիների ցանկ

 

Գյուղատնտեսական ծրագրերի մշակման, ռեսուրսների օգտագործման և կոոպերացիայի զարգացման վարչության գյուղատնտեսության ծրագրավորման և կոոպերացիայի զարգացման բաժնի գլխավոր մասնագետի (ծածկագիր՝ 23-32.4-Մ2-3) թափուր պաշտոն զբաղեցնելու համար անցկացված ներքին մրցույթի թեստավորման փուլը հաղթահարած քաղաքացիների ցանկ

 

Գյուղատնտեսական ծրագրերի մշակման, ռեսուրսների օգտագործման և կոոպերացիայի զարգացման վարչության գյուղատնտեսության ծրագրավորման և կոոպերացիայի զարգացման բաժնի գլխավոր մասնագետի (ծածկագիր՝ 23-32.4-Մ2-1) թափուր պաշտոն զբաղեցնելու համար անցկացված արտաքին մրցույթի թեստավորման փուլը հաղթահարած քաղաքացիների ցանկ 

 

Քարտուղարության արձանագրային և հանձնարարականների հսկողության բաժնի պետի (ծածկագիր՝ 23-33.6-Ղ4-3) թափուր պաշտոն զբաղեցնելու համար անցկացված ներքին մրցույթի թեստավորման փուլը հաղթահարած քաղաքացիների ցանկ 

 

Սննդամթերքի անվտանգության վարչության անասնաբուժության բաժնի պետի (ծածկագիր՝ 23-32.2-Ղ4-1) թափուր պաշտոն զբաղեցնելու համար անցկացված արտաքին մրցույթի թեստավորման փուլի արդյունքների մասին

 

Սննդամթերքի անվտանգության վարչության անասնաբուժության բաժնի ավագ անասնաբույժի (ծածկագիր՝ 23-32.2-Մ4-1) թափուր պաշտոն զբաղեցնելու համար անցկացված ներքին մրցույթի թեստավորման փուլը հաղթահարած քաղաքացիների ցանկ

 

Որակի ենթակառուցվածքների զարգացման վարչության պետի (ծածկագիր՝ 23-32․8-Ղ3-1) թափուր պաշտոն զբաղեցնելու համար անցկացված արտաքին մրցույթի թեստավորման փուլը հաղթահարած քաղաքացիների ցանկ

Գյուղատնտեսության առաջնային արտադրանքի վարչության գլխավոր մասնագետի (ծածկագիր՝ 23-32․1-Մ2-1) թափուր պաշտոն զբաղեցնելու համար անցկացված ներքին մրցույթի թեստավորման փուլը հաղթահարած քաղաքացիների ցանկ

Գյուղատնտեսության առաջնային արտադրանքի վարչության գլխավոր մասնագետի (ծածկագիր՝ 23-32․1-Մ2-2) թափուր պաշտոն զբաղեցնելու համար անցկացված ներքին մրցույթի թեստավորման փուլը հաղթահարած քաղաքացիների ցանկ

 

Գյուղատնտեսության առաջնային արտադրանքի վարչության պետի տեղակալի (ծածկագիր՝ 23-32․1-Ղ4-2) թափուր պաշտոն զբաղեցնելու համար անցկացված ներքին մրցույթի թեստավորման փուլը հաղթահարած քաղաքացիների ցանկ

 

Հանրային ներդրումների քաղաքականության վարչության ավագ մասնագետի (ծածկագիր՝ 23-32․13-Մ4-2) թափուր պաշտոն զբաղեցնելու համար անցկացված արտաքին մրցույթի թեստավորման փուլը հաղթահարած քաղաքացիների ցանկ

 

Ձեռներեցության զարգացման վարչության գլխավոր մասնագետի (ծածկագիր՝ 23-32.12-Մ2-1) թափուր պաշտոն զբաղեցնելու համար անցկացված արտաքին մրցույթի թեստավորման փուլը հաղթահարած քաղաքացիների ցանկ

 

Գյուղատնտեսական ծրագրերի մշակման, ռեսուրսների օգտագործման և կոոպերացիայի զարգացման վարչության ագրոպարենային ոլորտի փաստաթղթերի ուսումնասիրման և տեղեկատվության ամփոփման բաժնի պետի (ծածկագիր՝ 23-32․4-Ղ4-3) թափուր պաշտոն զբաղեցնելու համար անցկացված արտաքին մրցույթի թեստավորման փուլը հաղթահարած քաղաքացիների ցանկ

 

Գյուղատնտեսական ծրագրերի մշակման, ռեսուրսների օգտագործման և կոոպերացիայի զարգացման վարչության գյուղատնտեսական ռեսուրսների օգտագործման բաժնի պետի (ծածկագիր՝ 23-32․4-Ղ4-2) թափուր պաշտոն զբաղեցնելու համար անցկացված արտաքին մրցույթի թեստավորման փուլը հաղթահարած քաղաքացիների ցանկ

 

Զբոսաշրջության կոմիտեի միջազգային համագործակցության վարչության գլխավոր մասնագետի (ծածկագիր՝ 23-1-36.2-Մ2-1) թափուր պաշտոն զբաղեցնելու համար անցկացված արտաքին մրցույթի թեստավորման փուլը հաղթահարած քաղաքացիների ցանկ 

 

Գյուղատնտեսական ծրագրերի մշակման, ռեսուրսների օգտագործման և կոոպերացիայի զարգացման վարչության գյուղատնտեսության ծրագրավորման և կոոպերացիայի զարգացման բաժնի գլխավոր մասնագետի (ծածկագիր՝ 23-32․4-Մ2-2) թափուր պաշտոն զբաղեցնելու համար անցկացված արտաքին մրցույթի թեստավորման փուլը հաղթահարած քաղաքացիների ցանկ 

 

Անձնակազմի կառավարման վարչության պետի (ծածկագիր՝ 23-33․4-Ղ3-1) թափուր պաշտոն զբաղեցնելու համար անցկացված արտաքին մրցույթի թեստավորման փուլը հաղթահարած քաղաքացիների ցանկ

 

Գյուղատնտեսական ծրագրերի մշակման, ռեսուրսների օգտագործման և կոոպերացիայի զարգացման վարչության պետի (ծածկագիր՝ 23-32․4-Ղ3-1) թափուր պաշտոն զբաղեցնելու համար անցկացված արտաքին մրցույթի թեստավորման փուլը հաղթահարած քաղաքացիների ցանկ

 

Գյուղատնտեսական ծրագրերի մշակման, ռեսուրսների օգտագործման և կոոպերացիայի զարգացման վարչության գյուղատնտեսության ծրագրավորման և կոոպերացիայի զարգացման բաժնի ավագ մասնագետի  (ծածկագիր՝ 23-32.4-Մ4-1) թափուր պաշտոն զբաղեցնելու համար անցկացված ներքին մրցույթի թեստավորման փուլը հաղթահարած քաղաքացիների ցանկ 

 

Ֆինանսական և հաշվապահական հաշվառման վարչության ֆինանսական և բյուջետային ծրագրերի բաժնի գլխավոր մասնագետի  (ծածկագիր՝ 23-33.2-Մ2-7) թափուր պաշտոն զբաղեցնելու համար անցկացված ներքին մրցույթի թեստավորման փուլը հաղթահարած քաղաքացիների ցանկ  

 

Նախարարության գլխավոր քարտուղարի  տեղակալի (ծածկագիր՝ 23-Ղ2-2) թափուր պաշտոն զբաղեցնելու համար անցկացված ներքին մրցույթի թեստավորման փուլը հաղթահարած քաղաքացիների ցանկ

 

Զորահավաքային նախապատրաստության և քաղաքացիական պաշտպանության բաժնի ավագ մասնագետի (ծածկագիր՝ 23-33.8-Մ3-1) թափուր պաշտոն զբաղեցնելու անցկացված ներքին մրցույթի թեստավորման փուլը հաղթահարած քաղաքացիների ցանկ

 

Զորահավաքային նախապատրաստության և քաղաքացիական պաշտպանության բաժնի պետի (Ծածկագիր՝ 23-33.8-Ղ4-1) թափուր պաշտոն զբաղեցնելու համար անցկացված մրցույթի թեստավորման փուլը հաղթահարած քաղաքացիների ցանկ

 

Ֆինանսական և հաշվապահական հաշվառման վարչության պետի (ծածկագիր՝ 23-33.2-Ղ3-1) թափուր պաշտոնը զբաղեցնելու համար անցկացված ներքին մրցույթի թեստավորման փուլը հաղթահարած քաղաքացիների ցանկ

 

Հանրային ներդրումների քաղաքականության վարչության պետի  (ծածկագիր՝ 23-32.13-Ղ3-1) թափուր պաշտոնը զբաղեցնելու համար անցկացված մրցույթի թեստավորման փուլը հաղթահարած քաղաքացիների ցանկ

 

Հանրային ներդրումների քաղաքականության վարչության ավագ մասնագետի (ծածկագիր՝ 23-32.13-Մ4-1) թափուր պաշտոնն զբաղեցնելու համար անցկացված մրցույթի թեստավորման փուլը հաղթահարած քաղաքացիների ցանկ

 

Իրավաբանական վարչության պետի (ծածկագիր՝ 23-33.1-Ղ3-1) թափուր պաշտոնն զբաղեցնելու համար անցկացված մրցույթի թեստավորման փուլը հաղթահարած քաղաքացիների ցանկ

 

Գործերի կառավարման վարչության պետի (ծածկագիր՝ 23-33.5-Ղ4-1) թափուր պաշտոնն զբաղեցնելու համար անցկացված մրցույթի թեստավորման փուլը հաղթահարած քաղաքացիների ցանկ

 

Մտավոր սեփականության գործակալության պետի (ծածկագիր՝ 37-1.2-2) թափուր պաշտոնն զբաղեցնելու համար անցկացված մրցույթի թեստավորման փուլը հաղթահարած քաղաքացիների ցանկ

 

Գյուղատնտեսական խորհրդատվության, նորարարությունների և մոնիթորինգի վարչության պետի (ծածկագիր՝ 23-32.5-Ղ3-1)  թափուր պաշտոնն զբաղեցնելու համար անցկացված մրցույթի թեստավորման փուլը հաղթահարած քաղաքացիների ցանկ

 

Հայաստանի հանրապետության էկոնոմիկայի նախարարության Գլխավոր քարտուղարի տեղակալի  (ծածկագիր՝ 23-Ղ2-1) թափուր պաշտոնն զբաղեցնելու համար անցկացված մրցույթի թեստավորման փուլը հաղթահարած քաղաքացիների ցանկ

Հայաստանում 2021թ․ նախատեսվող ցուցահանդես-տոնավաճառների ցանկ

Գյուղատնտեսության ոլորտի պետական օժանդակության ծրագրեր

Սոցիալական փաթեթի հանգստի ապահովման ծառայություն

ԵՄ արտահանում ԵՄ «GSP+» REX միջոցով

Ներդրողների աջակցության «մեկ պատուհան»

Սպանդանոցի կառուցման փուլերն ու անհրաժեշտ քայլերը

Հայաստանի հողերի տեղեկատվական համակարգ

Ներմուծման դիվերսիֆիկացիայի ուղեցույցներ

Արտադրողների և արտահանողների շտեմարան

ԴԱՍԱԿԱՐԳԻՉՆԵՐ

Աջակցություն զբոսաշրջության ոլորտի ներդրումային ծրագրերին

Հետադարձ կապ նախարարության պատասխանատուների հետ

Հետևեք Ձեր նամակին

Էլեկտրոնային հարցումների միասնական հարթակ

Իրավական ակտերի նախագծերի հրապարակման միասնական կայք

eRegulations Armenia

Հայաստանի Հանրապետության էլեկտրոնային կառավարում

Հայաստանի դիրքը միջազգային վարկանիշներում

  • ԹԵԺ ԳԻԾԸ

    * ԹԵԺ ԳԻԾԸ գործում է աշխատանքային օրերին` երկուշաբթի-ուրբաթ` ժամը 09:00-18:00

ԹՈՒՐՔԱԿԱՆ ԾԱԳՄԱՆ ԱՊՐԱՆՔՆԵՐԻ ԱՐԳԵԼՔ

(+374 11) 597 150, (+374 11) 597 153

ԳՈՐԾԱՐԱՐ ՄԻՋԱՎԱՅՐ

(+374 11) 597 539

ԶԲՈՍԱՇՐՋՈՒԹՅՈՒՆ

(+374 11) 597 157

ՈՐԱԿԻ ԵՆԹԱԿԱՌՈՒՑՎԱԾՔՆԵՐ

(+374 11) 597 167

ԱՐՏԱԴՐԱՆՔԻ ԼԱԲՈՐԱՏՈՐ ՓՈՐՁԱՐԿՈՒՄՆԵՐ

(+374 11) 597 166

  • ԱՐՏԱԴՐԱՆՔԻ ԼԱԲՈՐԱՏՈՐ ՓՈՐՁԱՐԿՈՒՄՆԵՐ
  • (+374 11) 597 166

ԳՅՈՒՂՈԼՈՐՏԻ ՊԵՏԱԿԱՆ ՕԺԱՆԴԱԿՈՒԹՅԱՆ ԾՐԱԳՐԵՐ

(+374 11) 530 333, (+374 11) 297 428

* ԹԵԺ ԳԻԾԸ գործում է աշխատանքային օրերին` երկուշաբթի-ուրբաթ` ժամը 09:00-18:00