ՏԵՂԵԿԱՏՎՈՒԹՅՈՒՆ ՔԱՂԱՔԱՑԻԱԿԱՆ ԾԱՌԱՅՈՒԹՅԱՆ ԹԱՓՈՒՐ ՊԱՇՏՈՆ ԶԲԱՂԵՑՆԵԼՈՒ ՀԱՄԱՐ ԱՆՑԿԱՑՎԱԾ ՄՐՑՈՒՅԹԻ ՄԱՍՆԱԿԻՑՆԵՐԻ ՄԱՍԻՆ

Մտավոր սեփականության գրասենյակի հեղինակային իրավունքի և հարակից իրավունքների բաժնի պետ (ծածկագիր՝ 23-Գ34.1-18․3-Ղ4-1)

Եվրամիության հետ տնտեսական համագործակցության վարչության համապարփակ և ընդլայնված գործընկերության համաձայնագրի և առևտրի համաշխարհային կազմակերպության բաժնի ավագ մասնագետ (ծածկագիր` 23-32.10-Մ4-4)

Եվրամիության հետ տնտեսական համագործակցության վարչության Եվրամիության ծրագրերի կառավարման բաժնի ավագ մասնագետ (ծածկագիր` 23-32.10-Մ4-3)

Եվրամիության հետ տնտեսական համագործակցության վարչության Եվրամիության հետ համագործակցության բաժնի գլխավոր մասնագետ (ծածկագիրը՝ 23-32.10-Մ2-1)

Եվրամիության հետ տնտեսական համագործակցության վարչության Եվրամիության հետ համագործակցության բաժնի ավագ մասնագետ (ծածկագիր` 23-32.10-Մ4-1)

Եվրամիության հետ տնտեսական համագործակցության վարչության Եվրամիության հետ համագործակցության բաժնի գլխավոր մասնագետ (ծածկագիր՝ 23-32․10-Մ2-1)

Մտավոր սեփականության գրասենյակի գյուտերի և արդյունաբերական դիզայնների փորձաքննության բաժնի գլխավոր մասնագետ (ծածկագիրը՝ 23-Գ34.1-18.1-Մ2-5)

Մտավոր սեփականության գրասենյակի գյուտերի և արդյունաբերական դիզայնների փորձաքննության բաժնի գլխավոր մասնագետ (ծածկագիրը՝ 23-Գ34.1-18.1-Մ2-1)

Իրավաբանական վարչության օրենսդրության վերլուծության և դատական ներկայացուցչության բաժնի գլխավոր իրավաբան (ծածկագիր` 23-33.1-Մ2-4)

Մտավոր սեփականության գրասենյակի կազմակերպաիրավական բաժնի պետ (ծածկագիր՝ 23-Գ34.1-18.7-Ղ4-1)

Գործարար և ներդրումային միջավայրի բարելավման վարչության գործարար միջավայրի բարելավման բաժնի գլխավոր մասնագետ (ծածկագիր՝ 23-32.9-Մ2-3)

Ձեռներեցության զարգացմա վարչության պետ (ծածկագիրը՝ 23-32․12-Ղ3-1)

Գործարար և ներդրումային միջավայրի բարելավման վարչության գործարար միջավայրի բարելավման բաժնի գլխավոր մասնագետ (ծածկագիրը՝ 23-32․9-Մ2-3)

Մտավոր սեփականության գրասենյակի գյուտերի և արդյունաբերական դիզայնների փորձաքննության բաժնի գլխավոր մասնագետ (ծածկագիր՝ 23-Գ34.1-18.1-Մ2-6)

Արտաքին կապերի վարչության գլխավոր մասնագետ (ծածկագիրը՝ 23-33․9-Մ2-1)

Գյուղատնտեսական ծրագրերի մշակման, ռեսուրսների օգտագործման և կոոպերացիայի զարգացման վարչության գյուղատնտեսության ծրագրավորման և կոոպերացիայի զարգացման բաժնի ավագ մասնագետ (ծածկագիրը՝ 23-32․4-Մ4-1)

Առաջնային արտադրանքի վարչության գլխավոր մասնագետ (ծածկագիրը՝ 23-32․1-Մ2-3)

Պարենային անվտանգության և ագրովերամշակման զարգացման վարչության գլխավոր մասնագետ (ծածկագիր` 23-32.3-Մ2-3)

Գործարար և ներդրումային միջավայրի բարելավման վարչության գործարար միջավայրի բարելավման բաժնի գլխավոր մասնագետ (ծածկագիրը՝ 23-32․9-Մ2-1)

Գյուղատնտեսական խորհրդատվության, նորարարությունների և մոնիթորինգի վարչության Արմավիրի բաժնի ավագ խորհրդատու (ծածկագիր՝ 23-32.5-Մ4-12)

Հանրային ներդրումների քաղաքականության վարչության ավագ մասնագետ (ծածկագիր` 23-32.13-Մ4-3)

Որակի ենթակառուցքվածքների զարգացման վարչության ավագ մասնագետ (ծածկագիր՝ 23-32.8-Մ4-1)

Գյուղատնտեսական ծրագրերի իրականացման վարչության գլխավոր մասնագետ (ծածկագիր՝ 23-32.6-Մ2-2)

Գյուղատնտեսական խորհրդատվության, նորարարությունների և մոնիթորինգի վարչության գլխավոր մասնագետ (ծածկագիր՝ 23-32.5-Մ2-2)

Տեղեկատվության և հասարակայնության հետ կապերի վարչության ավագ մասնագետ (ծածկագիր` 23-33.3-Մ4-2)

Մտավոր սեփականության գրասենյակի ապրանքային նշանների և աշխարհագրական նշումների փորձաքննության բաժնի գլխավոր մասնագետ (ծածկագիրը՝ 23-Գ34․1-18․2-Մ2-9)

Մտավոր սեփականության գրասենյակի կազմակերպաիրավական բաժնի ավագ մասնագետ (ծածկագիր` 23-Գ34.1-18.7-Մ4-1)

Հանրային ներդրումների քաղաքականության վարչության ավագ մասնագետ (ծածկագիր՝ 23-32․13-Մ4-1)

Ֆինանսական և հաշվապահական հաշվառման վարչության հաշվապահական հաշվառման և հաշվետվությունների բաժնի ավագ հաշվապահ (ծածկագիր՝ 23-33.2-Մ2-4)

Եվրասիական տնտեսական միության և արտաքին առևտրի վարչության պետ (ծածկագիր՝ 23-32.11-Ղ3-1)

Մտավոր սեփականության գրասենյակի հեղինակային իրավունքի և հարակից իրավունքների բաժնի գլխավոր մասնագետ (ծածկագիր՝ 23-Գ34.1-18.3-Մ2-1)

Գյուղատնտեսության ծրագրերի իրականացման վարչության ավագ մասնագետ (ծածկագիր՝ 23-32.6-Մ4-2)

Գյուղատնտեսական առաջնային արտադրանքի վարչության գլխավոր գյուղատնտես (ծածկագիրը՝ 23-32.1-Մ2-9)

Լիցենզավորման և թույլտվությունների վարչության գլխավոր մասնագետ (ծածկագիրը՝ 23-32.14-Մ2-4)

Մտավոր սեփականության գրասենյակի հայտերի ընդունման բաժնի ավագ մասնագետի (ծածկագիր՝ 23-Գ34․1-18․5-Մ3-1) 


Մտավոր սեփականության գրասենյակի ապրանքային նշանների և աշխարհագրական նշումների փորձաքննության բաժնի ավագ մասնագետ (ծածկագիր՝ 23-Գ34.1-18.2-Մ4-2)

Զբոսաշրջության կոմիտեի զբոսաշրջության քաղաքականության վարչության պետի (ծածկագիր՝ 23-1-36․1-Ղ3-1)

Մտավոր սեփականության գրասենյակի ղեկավար (ծածկագիր՝ 23-Գ34․1-Ղ2-1)

Մտավոր սեփականության գրասենյակի կազմակերպաիրավական բաժնի պետի (ծածկագիր՝ 23-Գ34.1-18.7-Ղ4-1)

 

Ֆինանսական և հաշվապահական հաշվառման վարչության ֆինանսական և բյուջետային ծրագրերի բաժնի ավագ տնտեսագետ (ծածկագիրը՝ 23-33.2-Մ4-1)

 

Որակի ենթակառուցվածքների զարգացման վարչության գլխավոր մասնագետ (ծածկագիրը՝ 23-32.8-Մ2-3)

 

Իրավաբանական  վարչության օրենսդրության և դատական ներկայացուցչության բաժնի գլխավոր իրավաբան (ծածկագիրը՝ 23-33.1-Մ2-4)

 

Գյուղատնտեսական ծրագրերի մշակման, ռեսուրսների օգտագործման և կոոպերացիայի զարգացման վարչության գյուղատնտեսության ծրագրավորման և կոոպերացիայի զարգացման բաժնի ավագ մասնագետ (ծածկագիրը՝ 23-32.4-Մ4-1)

 

Գյուղատնտեսության ծրագրերի իրականացման վարչության պետ (ծածկագիր՝ 23-32.6-Ղ3-1)

 

Տեղեկատվության և հասարակայնության հետ կապերի վարչության գլխավոր մասնագետի (ծածկագիր՝ 23-33.3-Մ2-1)

 

Ձեռներեցության զարգացման վարչության ավագ մասնագետ (ծածկագիրը՝ 23-32.12-Մ4-2

 

Պարենային անվտանգության և ագրովերամշակման զարգացման վարչության գլխավոր մասնագետ (ծածկագիր` 23-32.3-Մ2-3)

 

Որակի ենթակառուցվածքների զարգացման վարչության ավագ մասնագետ (ծածկագիր՝ 23-32.8-Մ4-1)   

                                                                        

Գյուղատնտեսության ծրագրերի իրականացման վարչության պետ (ծածկագիրը՝ 23-32.6-Ղ3-1)

 

Հանրային ներդրումների քաղաքականության վարչության ավագ մասնագետ (ծածկագիր` 23-32.13-Մ4-1) 

 

Գյուղատնտեսական ծրագրերի մշակման, ռեսուրսների օգտագործման և կոոպերացիայի զարգացման վարչության գյուղատնտեսական ռեսուրսների օգտագործման բաժնի գլխավոր մասնագետ (ծածկագիր՝ 23-32.4-Մ2-6)   

 

Գյուղատնտեսական ծրագրերի մշակման, ռեսուրսների օգտագործման եվ կոոպերացիայի զարգացման վարչության գյուղատնտեսական ռեսուրսների օգտագործման բաժնի գլխավոր մասնագետ  (ծածկագիր՝ 23-32.4-մ2-4)   

 

Տեղեկատվության և հասարակայնության հետ կապերի վարչության ավագ մասնագետ (ծածկագիր՝ 23-33.3-Մ4-2)

 

Գյուղատնտեսության ծրագրերի իրականացման վարչության ավագ մասնագետ (ծածկագիր՝ 23-32.6-Մ4-2)

 

Հայաստանի Հանրապետության էկոնոմիկայի նախարարության հանրային ներդրումների քաղաքականության վարչության պետ  (ծածկագիր` 23-32.13-Ղ3-1) 

 

Արտաքին կապերի վարչության ավագ մասնագետի (ծածկագիր՝ 23-33.9-Մ4-1) թափուր պաշտոնը զբաղեցնելու համար անցկացված արտաքին մրցույթի թեստավորման մասին

 

Սննդամթերքի անվտանգության վարչության բուսասանիտարիայի բաժնի գլխավոր մասնագետի (ծածկագիր՝ 23-32.2-Մ2-3) թափուր պաշտոնը զբաղեցնելու համար անցկացված արտաքին մրցույթի թեստավորման մասին

 

Տեղեկատվության և հասարակայնության հետ կապերի վարչության ավագ մասնագետի (ծածկագիր՝ 23-33.3-Մ4-1) թափուր պաշտոնը զբաղեցնելու համար անցկացված արտաքին մրցույթի թեստավորման մասին

 

Պարենային անվտանգության և ագրովերամշակման զարգացման վարչության ավագ մասնագետի (ծածկագիր՝ 23-32.3-Մ4-2) թափուր պաշտոնը զբաղեցնելու համար անցկացված արտաքին մրցույթի թեստավորման մասին

 

Գործարար և ներդրումային միջավայրի բարելավման վարչության գործարար միջավայրի բարելավման բաժնի գլխավոր մասնագետի (ծածկագիր՝ 23-32.9-Մ2-1) թափուր պաշտոն զբաղեցնելու համար անկացված արտաքին մրցույթի թեստավորման արդյունքների մասին

 

Ֆինանսական և հաշվապահական հաշվառման վարչության ֆինանսական և բյուջետային ծրագրերի բաժնի ավագ տնտեսագետի (ծածկագիր` 23-33.2-Մ4-1) քաղաքացիական ծառայության թափուր պաշտոնն զբաղեցնելու համար անցկացվող արտաքին մրցույթի թեստավորման մասին

 

Գյուղատնտեսության առաջնային արտադրանքի վարչության գլխավոր գյուղատնտեսի (ծածկագիր՝ 23-32.1-մ2-9) թափուր պաշտոն զբաղեցնելու համար անցկացվող արտաքին մրցույթի թեստավորման ընթացքի և արդյունքների մասին

 

Գյուղատնտեսության առաջնային արտադրանքի վարչության գլխավոր գյուղատնտեսի (ծածկագիր՝ 23-32․1-Մ2-8) թափուր պաշտոն զբաղեցնելու անցկացված արտաքին մրցույթի թեստավորման փուլ հաղթահարած քաղաքացիների ցանկ

 

Գյուղատնտեսության ծրագրերի իրականացման վարչության գլխավոր մասնագետի (ծածկագիր՝ 23-32.6-Մ2-2) թափուր պաշտոն զբաղեցնելու անցկացված արտաքին մրցույթի թեստավորման փուլ հաղթահարած քաղաքացիների ցանկ

 

Պարենային անվտանգության և ագրովերամշակման զարգացման վարչության գլխավոր մասնագետի (ծածկագիր՝ 23-32.3-Մ2-3) քաղաքացիական ծառայության թափուր պաշտոն զբաղեցնելու համար անցկացված արտաքին մրցույթի թեստավորման փուլ հաղթահարած քաղաքացիների ցանկ

 

Ձեռներեցության զարգացման վարչության ավագ մասնագետի (ծածկագիր՝ 23-32․12-Մ4-2) քաղաքացիական ծառայության թափուր պաշտոն զբաղեցնելու համար անցկացված արտաքին մրցույթի թեստավորման փուլ հաղթահարած քաղաքացիների ցանկ

 

Իրավաբանական վարչության օրենսդրության վերլուծության և դատական ներկայացուցչության բաժնի գլխավոր իրավաբանի (ծածկագիր` 23-33.1-Մ2-4) քաղաքացիական ծառայության թափուր պաշտոն զբաղեցնելու համար անցկացված արտաքին մրցույթի թեստավորման փուլ հաղթահարած քաղաքացիների ցանկ

 

Արտաքին կապերի վարչության գլխավոր մասնագետի (ծածկագիր՝ 23-33.9-Մ2-3) թափուր պաշտոն զբաղեցնելու համար անցկացված արտաքին մրցույթի թեստավորման փուլ հաղթահարած քաղաքացիների ցանկ

 

Գործարար և ներդրումային միջավայրի բարելավման վարչության գործարար միջավայրի բարելավման բաժնի պետի (ծածկագիր՝ 23-32.9-Ղ4-2) թափուր պաշտոնն զբաղեցնելու համար անցկացված արտաքին մրցույթի թեստավորման փուլ հաղթահարած քաղաքացիների ցանկ

 

Հանրային ներդրումների քաղաքականության վարչության պետի (ծածկագիր՝ 23-32.13-Ղ3-1) թափուր պաշտոն զբաղեցնելու անցկացված արտաքին մրցույթի թեստավորման փուլ հաղթահարած քաղաքացիների ցանկ

 

Գյուղատնտեսական ծրագրերի մշակման, ռեսուրսների օգտագործման և կոոպերացիայի զարգացման վարչության գյուղատնտեսական ռեսուրսների օգտագործման բաժնի գլխավոր մասնագետի (ծածկագիր` 23-32.4-Մ2-6) թափուր պաշտոն զբաղեցնելու համար անցկացված արտաքին մրցույթի թեստավորման փուլ հաղթահարած քաղաքացիների ցանկ

 

Անձնակազմի կառավարման վարչության ավագ մասնագետի (ծածկագիր` 23-33.4-Մ4-2) թափուր պաշտոն զբաղեցնելու համար անցկացված արտաքին մրցույթի թեստավորման փուլ հաղթահարած քաղաքացիների ցանկ

 

Գյուղատնտեսական ծրագրերի մշակման, ռեսուրսների օգտագործման և կոոպերացիայի զարգացման վարչության գյուղատնտեսական ռեսուրսների օգտագործման բաժնի գլխավոր մասնագետի (ծածկագիր` 23-32.4-Մ2-4) քաղաքացիական ծառայության թափուր պաշտոն զբաղեցնելու համար անցկացված արտաքին մրցույթի թեստավորման փուլ հաղթահարած քաղաքացիների ցանկ

 

Սննդամթերքի անվտանգության վարչության անասնաբուժության բաժնի գլխավոր անասնաբույժի (ծածկագիր՝ 23-32.2-Մ2-1) թափուր պաշտոն զբաղեցնելու համար անցկացված ներքին մրցույթի թեստավորման փուլը հաղթահարած քաղաքացիների ցանկ

 

Անձնակազմի կառավարման վարչության գլխավոր մասնագետի (ծածկագիր՝ 23-33․4-Մ2-4) թափուր պաշտոն զբաղեցնելու համար անցկացված ներքին մրցույթի թեստավորման փուլը հաղթահարած քաղաքացիների ցանկ

 

Ֆինանսական և հաշվապահական հաշվառման վարչության ֆինանսական և բյուջետային ծրագրերի բաժնի ավագ տնտեսագետի (ծածկագիր՝ 23-33.2-Մ4-1) թափուր պաշտոն զբաղեցնելու համար անցկացված ներքին մրցույթի թեստավորման փուլը հաղթահարած քաղաքացիների ցանկ

 

Իրավաբանական վարչության օրենսդրության վերլուծության և դատական ներկայացուցչության բաժնի գլխավոր իրավաբանի (ծածկագիր՝ 23-33.1-Մ2-4) թափուր պաշտոն զբաղեցնելու համար անցկացված արտաքին մրցույթի թեստավորման փուլ հաղթահարած քաղաքացիների ցանկ

 

Գյուղատնտեսական ծրագրերի մշակման, ռեսուրսների օգտագործման և կոոպերացիայի զարգացման վարչության գյուղատնտեսության ծրագրավորման և կոոպերացիայի զարգացման բաժնի գլխավոր մասնագետի (ծածկագիր՝ 23-32.4-Մ2-1) թափուր պաշտոն զբաղեցնելու համար անցկացված արտաքին մրցույթի թեստավորման փուլ հաղթահարած քաղաքացիների ցանկ

 

Որակի ենթակառուցվածքների զարգացման վարչության ավագ մասնագետի (ծածկագիր՝ 23-32.8-Մ4-1) թափուր պաշտոն զբաղեցնելու համար անցկացված արտաքին մրցույթի թեստավորման փուլ հաղթահարած քաղաքացիների ցանկ

 

Ձեռներեցության զարգացման վարչության ավագ մասնագետի (ծածկագիր` 23-32.12-Մ4-2) թափուր պաշտոն զբաղեցնելու համար անցկացված արտաքին մրցույթի թեստավորման փուլ հաղթահարած քաղաքացիների ցանկ

 

Ֆինանսական և հաշվապահական հաշվառման վարչության հաշվապահական հաշվառման և հաշվետվությունների բաժնի ավագ հաշվապահի (ծածկագիր՝ 23-33.2-Մ2-3) թափուր պաշտոն զբաղեցնելու համար անցկացված արտաքին մրցույթի թեստավորման փուլ հաղթահարած քաղաքացիների ցանկ

 

Պարենային անվտանգության և ագրովերամշակման զարգացման վարչության գլխավոր մասնագետի (ծածկագիր՝ 23-32.3-Մ2-2) թափուր պաշտոն զբաղեցնելու համար անցկացված արտաքին մրցույթի թեստավորման փուլ հաղթահարած քաղաքացիների ցանկ

 

Գործարար և ներդրումային միջավայրի բարելավման վարչության ներդրումային քաղաքականության բաժնի ավագ մասնագետի (ծածկագիր՝ 23-32.9-Մ4-3) թափուր պաշտոն զբաղեցնելու համար անցկացված արտաքին մրցույթի թեստավորման փուլ հաղթահարած քաղաքացիների ցանկ

 

Գյուղատնտեսական ծրագրերի մշակման, ռեսուրսների օգտագործման և կոոպերացիայի զարգացման վարչության գյուղատնտեսական ռեսուրսների օգտագործման բաժնի գլխավոր մասնագետի (ծածկագիր՝ 23-32.4-Մ2-6) թափուր պաշտոն զբաղեցնելու համար անցկացված արտաքին մրցույթի թեստավորման փուլ հաղթահարած քաղաքացիների ցանկ

 

Գյուղատնտեսական ծրագրերի մշակման, ռեսուրսների օգտագործման և կոոպերացիայի զարգացման վարչության գյուղատնտեսական ռեսուրսների օգտագործման բաժնի գլխավոր մասնագետի (ծածկագիր՝ 23-32․4-Մ2-4) թափուր պաշտոն զբաղեցնելու համար անցկացված արտաքին մրցույթի թեստավորման փուլ հաղթահարած քաղաքացիների ցանկ

 

Գյուղատնտեսական խորհրդատվության, նորարարությունների և մոնիթորինգի վարչության գլխավոր խորհրդատուի (ծածկագիր` 23-32.5-Մ2-3) թափուր պաշտոն զբաղեցնելու համար անցկացված արտաքին մրցույթի թեստավորման փուլ հաղթահարած քաղաքացիների ցանկ

 

Գործարար և ներդրումային միջավայրի բարելավման վարչության պետի (ծածկագիր՝ 23-32.9-Ղ3-1) թափուր պաշտոնը զբաղեցնելու համար անցկացված արտաքին մրցույթի թեստավորման փուլ հաղթահարած քաղաքացիների ցանկ

 

Որակի ենթակառուցվածքների զարգացման վարչության ավագ մասնագետի (ծածկագիր՝ 23-32.8-Մ4-1) թափուր պաշտոնն զբաղեցնելու համար անցկացված արտաքին մրցույթի թեստավորման փուլը հաղթահարած քաղաքացիների ցանկ

 

Գյուղատնտեսության ծրագրերի իրականացման վարչության գլխավոր մասնագետի (ծածկագիր՝ 23-32.6-Մ2-4) թափուր պաշտոն զբաղեցնելու համար անցկացված արտաքին մրցույթի թեստավորման փուլը հաղթահարած քաղաքացիների ցանկ

 

Գյուղատնտեսության ծրագրերի իրականացման վարչության գլխավոր մասնագետի (ծածկագիր՝ 23-32.6-Մ2-1) թափուր պաշտոն զբաղեցնելու համար անցկացված արտաքին մրցույթի թեստավորման փուլը հաղթահարած քաղաքացիների ցանկ

 

Ձեռներեցության զարգացման վարչության ավագ մասնագետի (ծածկագիր՝ 23-32․12-Մ4-2) թափուր պաշտոն զբաղեցնելու համար անցկացված արտաքին մրցույթի թեստավորման փուլը հաղթահարած քաղաքացիների ցանկ

 

Հանրային ներդրումների քաղաքականության վարչության ավագ մասնագետի (ծածկագիր՝ 23-32․13-Մ4-3) թափուր պաշտոն զբաղեցնելու համար անցկացված արտաքին մրցույթի թեստավորման փուլը հաղթահարած քաղաքացիների ցանկ

 

Հանրային ներդրումների քաղաքականության վարչության գլխավոր մասնագետի (ծածկագիր՝ 23-32․13-Մ2-5) թափուր պաշտոն զբաղեցնելու համար անցկացված արտաքին մրցույթի  թեստավորման փուլը հաղթահարած քաղաքացիների ցանկ

 

Գործարար և ներդրումային միջավայրի բարելավման վարչության ներդրումային քաղաքականության բաժնի ավագ մասնագետի (ծածկագիր` 23-32.9-Մ4-3) քաղաքացիական ծառայության թափուր պաշտոն զբաղեցնելու համար անցկացված արտաքին մրցույթի  թեստավորման փուլը հաղթահարած քաղաքացիների ցանկ

 

Գործարար և ներդրումային միջավայրի բարելավման վարչության գործարար միջավայրի բարելավման բաժնի գլխավոր մասնագետի (ծածկագիր՝ 23-32.9-Մ2-2) թափուր պաշտոն զբաղեցնելու համար անցկացված արտաքին մրցույթի թեստավորման փուլը հաղթահարած քաղաքացիների ցանկ

 

Գյուղատնտեսական ծրագրերի մշակման, ռեսուրսների օգտագործման և կոոպերացիայի զարգացման վարչության ագրոպարենային ոլորտի փաստաթղթերի ուսումնասիրման և տեղեկատվության ամփոփման բաժնի ավագ մասնագետի (ծածկագիր՝ 23-32․4-Մ4-3) թափուր պաշտոն զբաղեցնելու համար անցկացված արտաքին մրցույթի թեստավորման փուլը հաղթահարած քաղաքացիների ցանկ

 

Գյուղատնտեսական ծրագրերի մշակման, ռեսուրսների օգտագործման և կոոպերացիայի զարգացման վարչության գյուղատնտեսական ռեսուրսների օգտագործման բաժնի գլխավոր մասնագետի (ծածկագիր՝ 23-32․4-Մ2-6) թափուր պաշտոն զբաղեցնելու համար անցկացված արտաքին մրցույթի թեստավորման փուլը հաղթահարած քաղաքացիների ցանկ

 

Սննդամթերքի անվտանգության վարչության անասնաբուժության բաժնի պետի (ծածկագիր՝ 23-32.2-Ղ4-1) թափուր պաշտոն զբաղեցնելու համար անցկացված ներքին մրցույթի թեստավորման փուլը հաղթահարած քաղաքացիների ցանկ

 

Քարտուղարության ընդհանուր փաստաթղթաշրջանառության բաժնի ավագ մասնագետի (ծածկագիր՝ 23-33.6-Մ4-2) թափուր պաշտոն զբաղեցնելու համար անցկացված ներքին մրցույթի թեստավորման փուլը հաղթահարած քաղաքացիների ցանկ

 

Իրավաբանական վարչության պետի (ծածկագիր՝ 23-33․1-Ղ3-1) թափուր պաշտոն զբաղեցնելու համար անցկացված արտաքին մրցույթի թեստավորման փուլը հաղթահարած քաղաքացիների ցանկ

 

Անձնակազմի կառավարման վարչության բարեվարքության հարցերով կազմակերպչի (ծածկագիր՝ 23-33.4-Մ2-1) թափուր պաշտոն զբաղեցնելու համար անցկացված արտաքին մրցույթի թեստավորման փուլը հաղթահարած քաղաքացիների ցանկ

 

Ֆինանսական և հաշվապահական հաշվառման վարչության հաշվապահական հաշվառման և հաշվետվությունների բաժնի պետ-գլխավոր հաշվապահի (ծածկագիր՝ 23-33.2-Ղ4-2) թափուր պաշտոն զբաղեցնելու համար անցկացված արտաքին մրցույթի թեստավորման փուլը հաղթահարած քաղաքացիների ցանկ

 

Գյուղատնտեսական ծրագրերի մշակման, ռեսուրսների օգտագործման և կոոպերացիայի զարգացման վարչության ագրոպարենային ոլորտի փաստաթղթերի ուսումնասիրման և տեղեկատվության ամփոփման բաժնի գլխավոր մասնագետի (ծածկագիր՝ 23-32.4-Մ2-7) թափուր պաշտոն զբաղեցնելու համար անցկացված արտաքին մրցույթի թեստավորման փուլը հաղթահարած քաղաքացիների ցանկ

 

Գյուղատնտեսական ծրագրերի մշակման, ռեսուրսների օգտագործման և կոոպերացիայի զարգացման վարչության ագրոպարենային ոլորտի փաստաթղթերի ուսումնասիրման և տեղեկատվության ամփոփման բաժնի ավագ մասնագետի (ծածկագիր՝ 23-32.4-Մ4-3) թափուր պաշտոն զբաղեցնելու համար անցկացված արտաքին մրցույթի թեստավորման փուլը հաղթահարած քաղաքացիների ցանկ

 

Սննդամթերքի անվտանգության վարչության բուսասանիտարիայի բաժնի պետի (ծածկագիր՝ 23-32․2-Ղ4-2) թափուր պաշտոն զբաղեցնելու համար անցկացված արտաքին մրցույթի թեստավորման փուլը հաղթահարած քաղաքացիների ցանկ

 

Գյուղատնտեսական ծրագրերի մշակման, ռեսուրսների օգտագործման և կոոպերացիայի զարգացման վարչության գյուղատնտեսական ռեսուրսների օգտագործման բաժնի գլխավոր մասնագետի (ծածկագիր՝ 23-32.4-Մ2-6) թափուր պաշտոն զբաղեցնելու համար անցկացված արտաքին մրցույթի թեստավորման փուլը հաղթահարած քաղաքացիների ցանկ

 

Գյուղատնտեսական ծրագրերի մշակման, ռեսուրսների օգտագործման և կոոպերացիայի զարգացման վարչության գյուղատնտեսական ռեսուրսների օգտագործման բաժնի գլխավոր մասնագետի (ծածկագիր՝ 23-32.4-Մ2-4) թափուր պաշտոն զբաղեցնելու համար անցկացված արտաքին մրցույթի թեստավորման փուլը հաղթահարած քաղաքացիների ցանկ

 

Գյուղատնտեսական ծրագրերի մշակման, ռեսուրսների օգտագործման և կոոպերացիայի զարգացման վարչության գյուղատնտեսական ռեսուրսների օգտագործման բաժնի գլխավոր մասնագետի (ծածկագիր՝ 23-32.4-Մ2-5) թափուր պաշտոն զբաղեցնելու համար անցկացված ներքին մրցույթի թեստավորման փուլը հաղթահարած քաղաքացիների ցանկ

 

Գյուղատնտեսական ծրագրերի մշակման, ռեսուրսների օգտագործման և կոոպերացիայի զարգացման վարչության գյուղատնտեսության ծրագրավորման և կոոպերացիայի զարգացման բաժնի գլխավոր մասնագետի (ծածկագիր՝ 23-32.4-Մ2-3) թափուր պաշտոն զբաղեցնելու համար անցկացված ներքին մրցույթի թեստավորման փուլը հաղթահարած քաղաքացիների ցանկ

 

Գյուղատնտեսական ծրագրերի մշակման, ռեսուրսների օգտագործման և կոոպերացիայի զարգացման վարչության գյուղատնտեսության ծրագրավորման և կոոպերացիայի զարգացման բաժնի գլխավոր մասնագետի (ծածկագիր՝ 23-32.4-Մ2-1) թափուր պաշտոն զբաղեցնելու համար անցկացված արտաքին մրցույթի թեստավորման փուլը հաղթահարած քաղաքացիների ցանկ 

 

Քարտուղարության արձանագրային և հանձնարարականների հսկողության բաժնի պետի (ծածկագիր՝ 23-33.6-Ղ4-3) թափուր պաշտոն զբաղեցնելու համար անցկացված ներքին մրցույթի թեստավորման փուլը հաղթահարած քաղաքացիների ցանկ 

 

Սննդամթերքի անվտանգության վարչության անասնաբուժության բաժնի պետի (ծածկագիր՝ 23-32.2-Ղ4-1) թափուր պաշտոն զբաղեցնելու համար անցկացված արտաքին մրցույթի թեստավորման փուլի արդյունքների մասին

 

Սննդամթերքի անվտանգության վարչության անասնաբուժության բաժնի ավագ անասնաբույժի (ծածկագիր՝ 23-32.2-Մ4-1) թափուր պաշտոն զբաղեցնելու համար անցկացված ներքին մրցույթի թեստավորման փուլը հաղթահարած քաղաքացիների ցանկ

 

Որակի ենթակառուցվածքների զարգացման վարչության պետի (ծածկագիր՝ 23-32․8-Ղ3-1) թափուր պաշտոն զբաղեցնելու համար անցկացված արտաքին մրցույթի թեստավորման փուլը հաղթահարած քաղաքացիների ցանկ

Գյուղատնտեսության առաջնային արտադրանքի վարչության գլխավոր մասնագետի (ծածկագիր՝ 23-32․1-Մ2-1) թափուր պաշտոն զբաղեցնելու համար անցկացված ներքին մրցույթի թեստավորման փուլը հաղթահարած քաղաքացիների ցանկ

Գյուղատնտեսության առաջնային արտադրանքի վարչության գլխավոր մասնագետի (ծածկագիր՝ 23-32․1-Մ2-2) թափուր պաշտոն զբաղեցնելու համար անցկացված ներքին մրցույթի թեստավորման փուլը հաղթահարած քաղաքացիների ցանկ

 

Գյուղատնտեսության առաջնային արտադրանքի վարչության պետի տեղակալի (ծածկագիր՝ 23-32․1-Ղ4-2) թափուր պաշտոն զբաղեցնելու համար անցկացված ներքին մրցույթի թեստավորման փուլը հաղթահարած քաղաքացիների ցանկ

 

Հանրային ներդրումների քաղաքականության վարչության ավագ մասնագետի (ծածկագիր՝ 23-32․13-Մ4-2) թափուր պաշտոն զբաղեցնելու համար անցկացված արտաքին մրցույթի թեստավորման փուլը հաղթահարած քաղաքացիների ցանկ

 

Ձեռներեցության զարգացման վարչության գլխավոր մասնագետի (ծածկագիր՝ 23-32.12-Մ2-1) թափուր պաշտոն զբաղեցնելու համար անցկացված արտաքին մրցույթի թեստավորման փուլը հաղթահարած քաղաքացիների ցանկ

 

Գյուղատնտեսական ծրագրերի մշակման, ռեսուրսների օգտագործման և կոոպերացիայի զարգացման վարչության ագրոպարենային ոլորտի փաստաթղթերի ուսումնասիրման և տեղեկատվության ամփոփման բաժնի պետի (ծածկագիր՝ 23-32․4-Ղ4-3) թափուր պաշտոն զբաղեցնելու համար անցկացված արտաքին մրցույթի թեստավորման փուլը հաղթահարած քաղաքացիների ցանկ

 

Գյուղատնտեսական ծրագրերի մշակման, ռեսուրսների օգտագործման և կոոպերացիայի զարգացման վարչության գյուղատնտեսական ռեսուրսների օգտագործման բաժնի պետի (ծածկագիր՝ 23-32․4-Ղ4-2) թափուր պաշտոն զբաղեցնելու համար անցկացված արտաքին մրցույթի թեստավորման փուլը հաղթահարած քաղաքացիների ցանկ

 

Զբոսաշրջության կոմիտեի միջազգային համագործակցության վարչության գլխավոր մասնագետի (ծածկագիր՝ 23-1-36.2-Մ2-1) թափուր պաշտոն զբաղեցնելու համար անցկացված արտաքին մրցույթի թեստավորման փուլը հաղթահարած քաղաքացիների ցանկ 

 

Գյուղատնտեսական ծրագրերի մշակման, ռեսուրսների օգտագործման և կոոպերացիայի զարգացման վարչության գյուղատնտեսության ծրագրավորման և կոոպերացիայի զարգացման բաժնի գլխավոր մասնագետի (ծածկագիր՝ 23-32․4-Մ2-2) թափուր պաշտոն զբաղեցնելու համար անցկացված արտաքին մրցույթի թեստավորման փուլը հաղթահարած քաղաքացիների ցանկ 

 

Անձնակազմի կառավարման վարչության պետի (ծածկագիր՝ 23-33․4-Ղ3-1) թափուր պաշտոն զբաղեցնելու համար անցկացված արտաքին մրցույթի թեստավորման փուլը հաղթահարած քաղաքացիների ցանկ

 

Գյուղատնտեսական ծրագրերի մշակման, ռեսուրսների օգտագործման և կոոպերացիայի զարգացման վարչության պետի (ծածկագիր՝ 23-32․4-Ղ3-1) թափուր պաշտոն զբաղեցնելու համար անցկացված արտաքին մրցույթի թեստավորման փուլը հաղթահարած քաղաքացիների ցանկ

 

Գյուղատնտեսական ծրագրերի մշակման, ռեսուրսների օգտագործման և կոոպերացիայի զարգացման վարչության գյուղատնտեսության ծրագրավորման և կոոպերացիայի զարգացման բաժնի ավագ մասնագետի  (ծածկագիր՝ 23-32.4-Մ4-1) թափուր պաշտոն զբաղեցնելու համար անցկացված ներքին մրցույթի թեստավորման փուլը հաղթահարած քաղաքացիների ցանկ 

 

Ֆինանսական և հաշվապահական հաշվառման վարչության ֆինանսական և բյուջետային ծրագրերի բաժնի գլխավոր մասնագետի  (ծածկագիր՝ 23-33.2-Մ2-7) թափուր պաշտոն զբաղեցնելու համար անցկացված ներքին մրցույթի թեստավորման փուլը հաղթահարած քաղաքացիների ցանկ  

 

Նախարարության գլխավոր քարտուղարի  տեղակալի (ծածկագիր՝ 23-Ղ2-2) թափուր պաշտոն զբաղեցնելու համար անցկացված ներքին մրցույթի թեստավորման փուլը հաղթահարած քաղաքացիների ցանկ

 

Զորահավաքային նախապատրաստության և քաղաքացիական պաշտպանության բաժնի ավագ մասնագետի (ծածկագիր՝ 23-33.8-Մ3-1) թափուր պաշտոն զբաղեցնելու անցկացված ներքին մրցույթի թեստավորման փուլը հաղթահարած քաղաքացիների ցանկ

 

Զորահավաքային նախապատրաստության և քաղաքացիական պաշտպանության բաժնի պետի (Ծածկագիր՝ 23-33.8-Ղ4-1) թափուր պաշտոն զբաղեցնելու համար անցկացված մրցույթի թեստավորման փուլը հաղթահարած քաղաքացիների ցանկ

 

Ֆինանսական և հաշվապահական հաշվառման վարչության պետի (ծածկագիր՝ 23-33.2-Ղ3-1) թափուր պաշտոնը զբաղեցնելու համար անցկացված ներքին մրցույթի թեստավորման փուլը հաղթահարած քաղաքացիների ցանկ

 

Հանրային ներդրումների քաղաքականության վարչության պետի  (ծածկագիր՝ 23-32.13-Ղ3-1) թափուր պաշտոնը զբաղեցնելու համար անցկացված մրցույթի թեստավորման փուլը հաղթահարած քաղաքացիների ցանկ

 

Հանրային ներդրումների քաղաքականության վարչության ավագ մասնագետի (ծածկագիր՝ 23-32.13-Մ4-1) թափուր պաշտոնն զբաղեցնելու համար անցկացված մրցույթի թեստավորման փուլը հաղթահարած քաղաքացիների ցանկ

 

Իրավաբանական վարչության պետի (ծածկագիր՝ 23-33.1-Ղ3-1) թափուր պաշտոնն զբաղեցնելու համար անցկացված մրցույթի թեստավորման փուլը հաղթահարած քաղաքացիների ցանկ

 

Գործերի կառավարման վարչության պետի (ծածկագիր՝ 23-33.5-Ղ4-1) թափուր պաշտոնն զբաղեցնելու համար անցկացված մրցույթի թեստավորման փուլը հաղթահարած քաղաքացիների ցանկ

 

Մտավոր սեփականության գործակալության պետի (ծածկագիր՝ 37-1.2-2) թափուր պաշտոնն զբաղեցնելու համար անցկացված մրցույթի թեստավորման փուլը հաղթահարած քաղաքացիների ցանկ

 

Գյուղատնտեսական խորհրդատվության, նորարարությունների և մոնիթորինգի վարչության պետի (ծածկագիր՝ 23-32.5-Ղ3-1)  թափուր պաշտոնն զբաղեցնելու համար անցկացված մրցույթի թեստավորման փուլը հաղթահարած քաղաքացիների ցանկ

 

Հայաստանի հանրապետության էկոնոմիկայի նախարարության Գլխավոր քարտուղարի տեղակալի  (ծածկագիր՝ 23-Ղ2-1) թափուր պաշտոնն զբաղեցնելու համար անցկացված մրցույթի թեստավորման փուլը հաղթահարած քաղաքացիների ցանկ

Գյուղատնտեսության ոլորտի պետական օժանդակության ծրագրեր

Սոցիալական փաթեթի հանգստի ապահովման ծառայություն

Ներդրողների աջակցության «մեկ պատուհան»

Սպանդանոցի կառուցման փուլերն ու անհրաժեշտ քայլերը

Հայաստանի հողերի տեղեկատվական համակարգ

Ներմուծման դիվերսիֆիկացիայի ուղեցույցներ

Արտադրողների և արտահանողների շտեմարան

ԴԱՍԱԿԱՐԳԻՉՆԵՐ

Աջակցություն զբոսաշրջության ոլորտի ներդրումային ծրագրերին

Հետադարձ կապ նախարարության պատասխանատուների հետ

Հետևեք Ձեր նամակին

Էլեկտրոնային հարցումների միասնական հարթակ

Իրավական ակտերի նախագծերի հրապարակման միասնական կայք

eRegulations Armenia

Հայաստանի Հանրապետության էլեկտրոնային կառավարում

Հայաստանի դիրքը միջազգային վարկանիշներում

  • ԹԵԺ ԳԻԾԸ

    * ԹԵԺ ԳԻԾԸ գործում է աշխատանքային օրերին` երկուշաբթի-ուրբաթ` ժամը 09:00-18:00

ԳՈՐԾԱՐԱՐ ՄԻՋԱՎԱՅՐ

(+374 11) 597 539

ԶԲՈՍԱՇՐՋՈՒԹՅՈՒՆ

(+374 11) 597 157

ՈՐԱԿԻ ԵՆԹԱԿԱՌՈՒՑՎԱԾՔՆԵՐ

(+374 11) 597 167

ԱՐՏԱԴՐԱՆՔԻ ԼԱԲՈՐԱՏՈՐ ՓՈՐՁԱՐԿՈՒՄՆԵՐ

(+374 11) 597 166

  • ԱՐՏԱԴՐԱՆՔԻ ԼԱԲՈՐԱՏՈՐ ՓՈՐՁԱՐԿՈՒՄՆԵՐ
  • (+374 11) 597 166

ԳՅՈՒՂՈԼՈՐՏԻ ՊԵՏԱԿԱՆ ՕԺԱՆԴԱԿՈՒԹՅԱՆ ԾՐԱԳՐԵՐ

(+374 11) 530 333, (+374 11) 297 428

* ԹԵԺ ԳԻԾԸ գործում է աշխատանքային օրերին` երկուշաբթի-ուրբաթ` ժամը 09:00-18:00