Ճապոնիա կատարած այցի շրջանակում նախարար Վահան Քերոբյանը և MASH Corporation ընկերության գլխավոր տնօրեն Յոշիկի Մատոն կնքել են պայմանագիր
15 Նոյեմբերի, 2023
Ճապոնիա կատարած այցի շրջանակում նախարար Վահան Քերոբյանը և MASH Corporation ընկերության գլխավոր տնօրեն Յոշիկի Մատոն կնքել են պայմանագիր՝ «ԷՔՍՊՈ 2025 Օսակա, Կանսայ, Ճապոնիա» համաշխարհային ցուցահանդեսին Հայաստանի մասնակցության համար ընկերության կողմից ծառայությունների մատուցման վերաբերյալ։
MASH-ը խոշորագույն կորպորացիա է, որը տրամադրում է լայնածավալ մշակութային, սպորտային և վիրտուալ միջազգային ցուցահանդեսների կազմակերպման համալիր ծառայություններ, աջակցում է Ճապոնիայի ղեկավար մարմիններին խոշորագույն միջոցառումների կազմակերպման և մասնակցության հարցում։

During the visit to Japan, Minister Vahan Kerobyan and General Director of MASH Corporation Yoshiki Mato signed an agreement
During the visit to Japan, Minister Vahan Kerobyan and General Director of MASH Corporation Yoshiki Mato signed an agreement on the  provision of services for Armenia’s participation in the world exhibition “EXPO 2025 Osaka, Kansai, Japan”.
Notably, MASH is the largest corporation providing comprehensive services for organizing large-scale cultural, sports, and virtual international exhibitions, and it also plays a pivotal role in supporting Japanese governing bodies in organizing and participating in major events.