Ճապոնիա կատարած այցի շրջանակում նախարար Վահան Քերոբյանը և MASH Corporation ընկերության գլխավոր տնօրեն Յոշիկի Մատոն կնքել են պայմանագիր
15 Նոյեմբերի, 2023
Ճապոնիա կատարած այցի շրջանակում նախարար Վահան Քերոբյանը և MASH Corporation ընկերության գլխավոր տնօրեն Յոշիկի Մատոն կնքել են պայմանագիր՝ «ԷՔՍՊՈ 2025 Օսակա, Կանսայ, Ճապոնիա» համաշխարհային ցուցահանդեսին Հայաստանի մասնակցության համար ընկերության կողմից ծառայությունների մատուցման վերաբերյալ։
MASH-ը խոշորագույն կորպորացիա է, որը տրամադրում է լայնածավալ մշակութային, սպորտային և վիրտուալ միջազգային ցուցահանդեսների կազմակերպման համալիր ծառայություններ, աջակցում է Ճապոնիայի ղեկավար մարմիններին խոշորագույն միջոցառումների կազմակերպման և մասնակցության հարցում։

В рамках визита в Японию министр Ваган Керобян и генеральный директор корпорации MASH Йошики Мато подписали соглашение
В рамках визита в Японию министр Ваган Керобян и генеральный директор корпорации MASH Йошики Мато подписали соглашение об оказании услуг по участию Армении во всемирной выставке «ЭКСПО 2025 Осака, Кансай, Япония».
MASH - это крупнейшая корпорация, предоставляющая комплексные услуги по организации масштабных культурных, спортивных и виртуальных международных выставок. Компания также оказывает поддержку японским руководящим органам в организации и участии в крупнейших мероприятиях.